دیتا سنتر

امروزه مزایای استفاده از شبکه های کامپیوتری بر کسی پوشیده نیست. تقریبا همه ی ما از به اشتراک گذاشتن یک پرینتر در منزل یا اتاق محل کار خود برای چاپ گرفتن از طریق چند کامپیوتر یا لپ تاب آگاه هستیم. تعریف ساده ی شبکه های کامپیوتری دقیقا همین کاربرد ساده می باشد. شاید داشتن یک پرینتر به ازای هر کامپیوتر موضوعی باشد که اگر امروز به کسی گفته شود متعجب خواهد شد . شبکه های کامپیوتری در کاهش هزینه های تجهیزات بسیار کارآمد هستند و به دنبال آن راحتی کار بسیاری فراهم می آید. 

یک سازمان یا یک شرکت تجاری هنگام ورود به بازارهای جهانی و کسب و کار الکترونیک نیازمند داشتن زیرساخت شبکه مناسب به منظور استفاده بهینه از منابع و کاهش هزینه های سازمانی خود است.

گام های آپا برای راه اندازی شبکه های کامپیوتری

در شرکت فناوری اطلاعات آپا به منظور راه اندازی شبکه های کامپیوتری ، برای شرکای تجاری ما گام های زیر انجام می پذیرد:
مشاوره زیرساخت شبکه
طراحی زیرساخت شبکه
ارائه پروپزال
• اجرای خدمات شبکه و ارتباط
تهیه مستندات اجرایی شبکه
خدمات پشتیبانی

اجرای دیتا سنتر

به طور قطع می توان گفت که داده های یک سازمان حیاتی ترین و پر اهمیت ترین سرمایه آن می باشد. حفظ و نگهداری داده های سازمان به هنگام افزایش بلوغ سازمان پر اهمیت تر و حیاتی تر می گردد. بالا بردن امنیت فیزیکی و منطقی داده ها شرکت ها را بر آن می دارد تا به فکر راه اندازی مرکز داده یا دیتا سنتر خود بیافتند.طراحی مراکز داده یکی از بروز ترین نقاط تکنیکی حوزه ی فناوری اطلاعات می باشد. وجود استاندارد های جهانی بسیار مهم از جمله TIA-942  موارد مهم و کلیدی راه اندازی یک دیتا سنتر استاندارد را نشان می دهد.

فناوری اطلاعات آپا مراکز داده استاندارد طراحی و اجرا می کند

شرکت فناوری اطلاعات آپا با بهره گیری از خط و مشی استاندارد TIA-942  یک مرکز داده را استاندارد طراحی و اجرا می کند. یک مرکز داده ی استاندارد به خوبی می تواند از داده های حساس و حیاتی سازمان و ارگان مورد نظر حفاظت کند. اجرای مرکز داده به همراه رعایت نمودن اصول ISMS در بهره برداری و راه اندازی آن می تواند به خوبی حافظ داده های شما باشد.ما با داشتن دانش فنی بروز و تیم متخص و مجرب اجرایی در حوزه ی فناوری اطلاعات در خدمت سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی در تمام کشور هستیم. با ما در ارتباط باشید.

در شبکه های کامپیوتری استاندارد TIA-942 به مفهوم استاندارد به عنوان یک خط مشی برای سازمان هایی که نیاز به راه اندازی یک دیتاسنتر کارا و قابل اطمینان دارند مورد استفاده قرار می گیرد. که حدود 78 درصد از ان مراکز داده بر پایه استاندارد TIA-942راه اندازی می شوند

Google+