×

در حال ارسال رای به سرور
رای شما با موفقیت ثبت شد.با تشکر
15
دیتا سنتر

اجرای دیتا سنتر

به طور قطع می توان گفت که داده های یک سازمان حیاتی ترین و پر اهمیت ترین سرمایه آن می باشد. حفظ و نگهداری داده های سازمان به هنگام افزایش بلوغ سازمان پر اهمیت تر و حیاتی تر می گردد. بالا بردن امنیت فیزیکی و منطقی داده ها شرکت ها را بر آن می دارد تا به فکر راه اندازی مرکز داده یا دیتا سنتر خود بیافتند.طراحی مراکز داده یکی از بروز ترین نقاط تکنیکی حوزه ی فناوری اطلاعات می باشد. وجود استاندارد های جهانی بسیار مهم از جمله TIA-942  موارد مهم و کلیدی راه اندازی یک دیتا سنتر استاندارد را نشان می دهد.

فناوری اطلاعات آپا مراکز داده استاندارد طراحی و اجرا می کند

شرکت فناوری اطلاعات آپا با بهره گیری از خط و مشی استاندارد TIA-942  یک مرکز داده را استاندارد طراحی و اجرا می کند. یک مرکز داده ی استاندارد به خوبی می تواند از داده های حساس و حیاتی سازمان و ارگان مورد نظر حفاظت کند. اجرای مرکز داده به همراه رعایت نمودن اصول ISMS در بهره برداری و راه اندازی آن می تواند به خوبی حافظ داده های شما باشد.ما با داشتن دانش فنی بروز و تیم متخص و مجرب اجرایی در حوزه ی فناوری اطلاعات در خدمت سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی در تمام کشور هستیم. با ما در ارتباط باشید.

در شبکه های کامپیوتری استاندارد TIA-942 به مفهوم استاندارد به عنوان یک خط مشی برای سازمان هایی که نیاز به راه اندازی یک دیتاسنتر کارا و قابل اطمینان دارند مورد استفاده قرار می گیرد. که حدود 78 درصد از ان مراکز داده بر پایه استاندارد TIA-942راه اندازی می شوند

دیتا سنتر به مکانی گفته می شود که تجهیزات کامپیوتری، شبکه و ذخیره سازی اطلاعات و داده در آن قرار دارد. عموما دیتا سنتر ها یا مراکز داده بیشتر از منابع تامین قدرت و برق، تجهیزات کامپیوتری و پشتیبانی داده، اتصالات پایه ای شبکه های ارتباطی و سخت افزارهای کنترلی تشکیل می شود.

Google+