×

در حال ارسال رای به سرور
رای شما با موفقیت ثبت شد.با تشکر
21
سئو و بهینه سازی سایت

سئو سایت چیست

سئو به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو نظیر گوگل ‌، یاهو و بینگ می باشد. به زبان ساده اگر با توجه به علایق موتورهای جستجو وب سایت خود را بنا کنیم ، آنها این لطف و محبت ما را بی پاسخ نخواهند گذاشت. سئو برگردان کلمه انگلیسی SEO می باشد که این کلمه انگلیسی مخفف عبارت Search Engine Optimazation  به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد. عملیات سئو و بهینه سازی حتما و حتما می بایست زیر نظر متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت انجام گردد زیرا در صورت انجام اعمال نادرست ممکن است وب سایت شما دچار مشکلات جبران ناپذیری گردد .

از سئو سایت بیشتر بدانید

اولین کاری که یک متخصص سئو قبل از شروع عملیات سئو و بهینه سازی انجام می دهد بررسی وب سایت از نظر رعایت اصول سئو و رفع مشکلات آن می باشد. با توجه به این که تکنیک های سئو هر سال در حال تغییر است (با توجه به آنکه گوگل الگوریتم های خود مرتب تغییر میدهد)  بهترین شیوه سئو در سال 2017 تمرکز بر روی بهینه‌سازی وبسایت جهت سریع‌تر شدن و همچنین مرتبط بودن با نتایج جستجو می‌باشد، در واقع این گرایشات ادامه سال 2016 است اما بر روی بهینه‌سازی جستجوی موبایل دوستانه (Mobile Friendly) و نیز ارائه یک تجربه کاربری با کیفیت برای وب سایت تمرکز بیشتری دارد. در اینجا برخی از نکات ضروری سئو که در سال 2017 ادامه دارد ذکر شده و کمک می‌کند تا کسب و کار بیشتر از طریق رتبه‌بندی ارگانیک دیده شود.

مواردی که در سئو سایت باید رعایت کرد

 در سئو سایت مواردی که باید رعایت کرد عبارتند از ؛

  1. انتخاب عنوان مناسب برای صفحه
  2. پیدا کردن کلمه کلیدی مناسب که مرتبط با وب سایت
  3. تولید محتوای برای وب سایت
  4. تبلیغات برای سایت ها

با آپا لذت اول بودن در سئو سایت را تجربه کنید

با این تفاسیر  لزوما طراحی وب سایت و یا مالکیت یک وب سایت کافی نیست یکی موارد مهمی که مطرح می شود سئو و بهینه سازی وب سایت شما می باشد یا در واقع همان افزایش رتبه وب سایت شما در گوگل که اگر آن را رعایت نکنید عملاً یک وب سایت بی بازدیدی را خواهید داشت و مسلماً وب سایتی که دارای بازدید کافی نباشد از دید گوگل یک وب سایت مرده تلقی می شود . متخصصین شرکت آپا این افتخار را دارند که در حوزه سئو و بهینه سازی سایت با توجه به تکنیک های مدرن در امر سئو و بهینه سازی وب سایت اعتبار و رتبه سایت شما را در گوگل افزایش داده و وب سایت شما مشتریان عزیز را کارآمدتر، توانمندتر و پربازدید تر از قبل نمایند.    

نقش اطلاعات اجتماعی در جستجو به طور روز افزون بیش از پیش افزایش مییابد. محتوای اجتماعی، نظیر پیامهای توئیتر یا ویدئوهای یوتیوب، در صفحه نتایج موتور جستجو ظاهر میشوند و نشانهی رو به رشدی از تاثیر شبکههای اجتماعی بر رتبهبندی سایت در موتور جستجو است. جستجوی بالدرنگ گوگل تقریبا به طور صرف نتایج به اشتراک گذاشته شده در شبکههای اجتماعی را نشان میدهد. در این زمینه چند مورد هستند که باید آنها را در نظر داشته باشید.

Google+