×
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت

در حال ارسال رای به سرور
رای شما با موفقیت ثبت شد.با تشکر
46
طراحی سایت | طراحی وب سایت

اگر تا بحال از کسی تکنولوژی نرم افزار و طراحی وب سایت  را شنیده باشید مطمئناً متوجه می شوید که درباره چه موضوعی صحبت می کند اکثر افراد حداقل مواردی از این بحث را شنیده اند یا لااقل ایده ای درباره نرم افزار و طراحی وب سایت دارند.  به مفهوم ساده تر نرم افزار مجموعه ای از برنامه های رایانه ای، رویه ها و مستندات است که انجام کارهای مختلف بر روی یک سیستم رایانه ای را بر عهده دارد.  در این بین آن دسته از نرم افزارهایی طرفداران چشم گیری پیدا کردند که از بستر اینترنت جهت برقراری تعامل با کاربر استفاده میکنند که میتوان در این خصوص به وب سایت ها و نرم افزار های تحت وب اشاره نمود. 

تعریف وب اپلیکیشن به بیانی دیگر

نرم افزار های تحت وب نرم افزارهایی کاربردی هستند که پس از بررسی و تجزیه تحلیل یک مجموعه و مشخص کردن دقیق نقش ها ، عملکردها ، عمل گرها و روال ها برای آن مجموعه طراحی می شود و قابل ارائه در شبکه داخلی و اینترنت می باشد اصولاً مبتنی بر محتوا نیستند و در آنها عملکرد مهم می باشد.

مفهوم طراحی وب سایت

مفهوم کلی طراحی وب سایت به معنای تمام عملیات مورد نیاز برای ایجاد یک صفحه ی وب کارآمد است که در نهایت منجر به رونق بخشیدن کسب و کار الکترونیک شما میشود.اگر بخواهیم به طور ویژه به این موضوع بپردازیم ، طراحی وب مهارتی است که بر روی خط مقدم یک صفحه ی وب تمرکز کرده است. 

حرف حساب شرکت آپا در طراحی سایت حرفه ای

شرکت فناوری اطلاعات آپا تکنولوژی های پرچمدار روز دنیا که در امر طراحی وب سایت کاربرد دارند و نیز با استفاده از نیروی متخصص ، مجرب و جوان که همگی دانش آموختگان این حوزه از تکنولوژی هستند  ، براین باور است یکی از پر اهمیت ترین نکته هایی که در امر کسب و کار الکترونیک و بازاریابی اینترنتی نقش کلیدی دارد طراحی وب سایت توانمند و کارآمد می باشد . 

پنج اصل در طراحی سایت که آپا به شما پیشنهاد میدهد

پنج اصل که برای آپا در امر طراحی وب سایت  حائز اهمیت است ؛
1-محتوا : این بخش شامل اطلاعات و نوع دسته بندی آنهاست. محتوای هر وب سایت توسط ساختار کلی مانند HTML گسترش پیدا میکند.
2-دید بصری:  این قسمت از وب سایت معمولا توسط HTML , CSS و یا عناصر گرافیکی دیگر ایجاد و گسترش داده میشود. این جنبه یکی از بارزترین بخش های هر وب سایت است اما مهمترین بخش نیست .
3- فناوری : درست است که میتوان محتوای وب سایت را توسط HTML و یا CSS گسترش داد اما مشخصا میتواند توسط سایر زبان ها و استانداردهای برنامه نویسی وب نیز گسترش یابد.
4- جابجایی اطلاعات : سرعت و قابلیت اطمینان و امنیت از جابجایی اطلاعات در بستر اینترنت بسیار مهم است و به صورت مستقیم با سخت افزار/نرم افزار و معماری شبکه ارتباط دارد.
5- هدف : دلیل وجود یک وب سایت. اغلب به این موضوع از جنبه اقتصادی نگاه میشود و یکی از عناصر مهم در طراحی هر وب سایت است. این عنصر با توجه به تصمیمات مدیران سایت جهت داده میشود.

 

زمینه فعالیت آپا در طراحی سایت

شرکت آپا با توجه به سلائق و نیاز های گوناگون شما مشتریان عزیز ، طراحی سایت های خود در انواع زمینه ها از قبیل :
سایت های تراکنشی - این نوع سایت ها در واقع جهت هدایت تراکنشها و یا وظایف دیگر استفاده میشوند. سایت های تجارت الکترونیکی در این دسته قرار میگیرند. مانند فروشگاه آنلاین
سایت های اجتماعی  - این سایت ها تسهیلات و امکانات لازم برای ایجاد رابطه بین کاربران سایت را در اختیار آنها قرار میدهند. مانند سایت های خبری
سایت های سرگرمی - این وب سایت ها بر روی بازی و یا سایر امور سرگرم کننده تمرکز دارند. این سایت ها ممکن است به سایت های اجتماعی نیز متصل باشند. 
سایت های تجاری - افراد و یا سازمان ها برای کسب سود بیشتر اقدام به ایجاد این نوع سایت ها میکنند. این سایت ها معمولا خدمات خود را از طریق تجارت الکترونیک به کاربران عرضه میکنند.
سایت های دولتی - ایجاد کننده این وب سایت ها سازمان های دولتی هستند و هدف آنها برآورد کردن نیاز های قانونی و یا اجتماعی سازمان است. مانند درگاه دولت الکترونیک
سایت های آموزشی - برخی موسسات آموزشی برای راحتی کار اقدام به راه اندازی وب سایت های آموزش آنلاین میکنند. در این نوع وب سایت ها آموزش و یا برگزاری امتحانات به صورت آنلاین و از راه دور صورت میگیرد. مانند سایت آموزشگاهی

با توجه به مطالب بالا که بیان شد میتوان به جرات گفت که ایجاد و طراحی وب سایت یکی از بخش های اصلی در توسعه کسب و کار الکترونیک و بهینه سازی وب سایت می باشد. پس اگر میخواهید طراحی سایت حرفه ای را تجربه کنید با ما در ارتباط باشید .

 

اینترنت در شیوه ای که ما خرید می کنیم انقلابی کرده است. با توجه به مزایا و سودمندی خرید اینترنتی ، مردم بیشتر و بیشتر این روزها خرید از فروشگاه آنلاین را به روش معمول برای رفتن به فروشگاه ترجیح می دهند.

نقش اطلاعات اجتماعی در جستجو به طور روز افزون بیش از پیش افزایش مییابد. محتوای اجتماعی، نظیر پیامهای توئیتر یا ویدئوهای یوتیوب، در صفحه نتایج موتور جستجو ظاهر میشوند و نشانهی رو به رشدی از تاثیر شبکههای اجتماعی بر رتبهبندی سایت در موتور جستجو است. جستجوی بالدرنگ گوگل تقریبا به طور صرف نتایج به اشتراک گذاشته شده در شبکههای اجتماعی را نشان میدهد. در این زمینه چند مورد هستند که باید آنها را در نظر داشته باشید.

Google+