×

در حال ارسال رای به سرور
رای شما با موفقیت ثبت شد.با تشکر
13
طراحی سایت خبری،طراحی وب سایت خبری

خبر، گزارشی از رویدادهای واقعی و عینی است که دارای یک یاچند « ارزش خبری»  باشد. چگونگی ارائه این گزارش، تحت تاثیر عوامل « درون سازمانی» و« برون سازمانی» شکل می گیرد. خبری که ازطریق وسایل ارتباط جمعی به اطلاع مردم میرسد باید «درست»، «روشن» و «جامع» باشد. این مفاهیم باید از مرحله گردآوری اطلاعات حول یک رویداد تا مرحله ارائه آن درنظرگرفته شود مخاطبان خبرگزاری‌های سراسری، افرادی از گروه‌های سنی، تحصیلی، فکری، شغلی و... با علایق و خواست‌های مختلف هستند و بنابراین، این خبرگزاری‌ها باید برای ارضای حس کنجکاوی مخاطبان گوناگون خود و پاسخ‌گویی به خواست‌های آن‌ها، خبرهایی در زمینه‌های مختلف منتشر کنند. اما در مورد خبرگزاری‌های دانشجویی، مخاطبان، دانشجویان و دانشگاهیانی هستند که از لحاظ سطح تحصیلات، گروه سنی، طرز تفکر و... تا حدود زیادی به یک‌دیگر نزدیک بوده و توقع آن‌ها از مطالعه سایت خبری دانشجویی بیش‌تر آگاهی از تحولات خاص این محیط است، چرا که در غیر این صورت سایت‌های سراسری- با توجه به امکانات خبری برتر آن‌ها- دارای ارجحیت بودند.

با توجه به این مسأله، تعریف خاص خبر در خبرگزاری‌های دانشجویی را می‌توان به این صورت بیان کرد: «اعلام و بیان وقایع مرتبط با جامعه دانشگاهی، نقل عقاید شخصی و افکار عمومی دانشگاهیان و افرادی که نظراتشان برای این جامعه مهم به‌شمار می‌رود، این اخبار باید با در نظر گرفتن محدودیت‌ها و امکانات خاص محیط دانشگاهی منتشر شوند .

 

چرا طراحی سایت خبری

با وجود این تعاریفی که در حوزه خبر مطرح گردید وجود یک سایت خبری که بتوان از طریق آن به تمامی اخبار و رویداد های روز دنیا دسترسی داشت یک امری الزامی می باشد . میتوان به جرأت گفت که خبرگزاری هایی که در ارائه خبر، ( صرف نظر از روش سنتی مانند روزنامه و مجله و... ) ، از بستر وسیع اینترنت و تکنولوژی روز استفاده میکنند به مراتب دارای محبوبیت بالاتری نسبت به دیگر رقبای خود در این عرصه به روش سنتی فعالیت میکنند دارند. 

 

لذت یک سایت خبری در کنار آپا

شرکت آپا این افتخار را دارد که به منظور ارج نهادن به عزیزان اهل قلم که در این حوزه فعالیت دارند در کنار طراحی پرتال های دانشگاهی و سازمانی ، طراحی سایت های خبری برای ایشان رقم بزند تا در عین استفاده از تکنولوژی روز دنیا و طراحی کاملاً مدرن و کاربر پسند و لذت بخش بتوانند به سادگی نوشیدن یک لیوان آب، خبرها و رویدادهای روز را در سایت خود قرار داده و طرفداران سایت خود را بطور روزانه و یا حتی ساعتی افزایش دهید. پس اتلاف زمان بیش از این جائز نیست و لذت یک سایت خبری زیبا و توانمند در کاربری ساده را تجربه کنید .    

Google+