×
طراحی سایت شرکتی طراحی وب سایت شرکتی سایت شرکتی

در حال ارسال رای به سرور
رای شما با موفقیت ثبت شد.با تشکر
12
طراحی سایت شرکتی | طراحی وب سایت شرکتی

با توجه به اینکه امروزه داشتن وب سایت شرکتی دیگر یک نیاز نیست،  بلکه در عصر ارتباطات، دنیای اینترنت و وب یکی از ضروری ترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم محسوب شده ، و نیز امری واجب در امور تجارت و کسب و کار الکترونیک است. در این بخش  قصد داریم تا شما را با معرفی طراحی وب سایت شرکتی آشنا کنیم.

طراحی وب سایت شرکتی

پیدا کردن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی که لازمه آن طراحی سایت شرکتی حرفه ای و قدرتمند است از اصلی ترین مسائلی است که از طریق وب سایت شرکتی میتوان به آن رسید . لذا داشتن یک وب سایت زیبا ، کارآمد و توانا تاثیر چشم گیری و بسزایی در قدرت گرفتن یک شرکت و باطبع در هر چه بیشتر شناخته شدن آن دارد . یک وب سایت میتواند خلاصه ای از عملکرد و فعالیت های تجاری ، بازرگانی و ... شرکت شما باشد ، صرفا داشتن یک وب سایت کافی نیست بلکه نکته مهمی که در طراحی سایت شرکتی مطرح میشود بروز بودن داده های وب سایت می باشد ، مسلماً آن دسته از وب سایت های شرکتی موفق تر هستند که محتوای بروزتری را استفاده می کنند . زیرا تجربه نشان داده کاربران وب سایت آن دسته از سایت هایی را می پسندند که دارای مطالب و محتوای بروز تری هستند.

چرا وب سایت شرکتی ؟

شرکتی هزینه میکند تا برای آن یک وب سایت طراحی شود  به این جهت که کالا و خدمات و فعالیت های اخیر  خود را معرفی نماید و یا حتی مایل به داشتن فروشگاه اینترنتی باشد . یک طراحی وب سایت شرکتی می بایست شرکت را به طور کامل و به درستی معرفی نماید به نحوی که برای آن کاربرانی که از وب سایت شرکت دیدن می کنند و یا خواهان برقراری تجارت الکترونیک از طریق سایت شما هستند ، از لحاظ درک محتوا و نیز دسترسی به گزینه های موجود در سایت با مشکلی مواجه نشود . 

نکته های کلیدی در طراحی وب سایت شرکتی

از نکات کلیدی که در طراحی وب سایت شرکتی باید به آن توجه نمود وجود منو بخصوص گزینه های صفحه اصلی، درباره ما و تماس با ما برای کلیه وب سایت ها امری الزامی می باشد اما در سایر گزینه های منو نظیر محصولات، خدمات، پروژه ها، گواهینامه ها، مشتریان ما، پرسش های متداول، گالری تصاویر، مقالات و سایر گزینه های منو می بایست اطلاعات شرکت به درستی جایگذاری گردد .

مزایای طراحی وب سایت شرکتی

شرکت فناوری و اطلاعات آپا این افتخار را دارد در جهت هرچه کارآمد تر و توانمندتر شدن طراحی وب سایت شرکتی شما ، با استفاده از تیمی متخصص که در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت فعالیت می کنند این امر را برای شما میسر نماید . تفکر شرکت فناوری و اطلاعات آپا بر این اساس است که شرکت هایی موفق هستند که به بازارهای جدید فکر می کنند و در مقایسه با دیگر رقبای خود از فناوری و امکانات بروزتری استفاده می کنند . 

نمونه سایت شرکتی

 تیم طراحی وب سایت شرکت فناوری و اطلاعات آپا بسته به نیاز مشتریان خود نمونه های طراحی وب سایت خود را در دسته بندی مختلف شغلی قرار داده به این دلیل که در طراحی وب سایت میبایست مشتریان و مخاطبان گروه شغلی در نظر گرفته شود. زمانی طراحی سایت برای یک نمایشگاه خودرو مد نظر است و زمانی دیگر طراحی سایت برای یک شرکت صنعتی انجام می گردد و با توجه به مخاطبان و مشتریان این گروه های شغلی طراحی وب سایت می بایست متفاوت باشد و در ارائه مطالب وب سایت و دسترسی راحت کاربر به امکانات سایت و درنهایت جلوه ظاهری وب سایت می بایست نیازهای مشتریان و مخاطبین در نظر گرفته شود.  

خداحافظ طرح و سبک قدیمی

امروزه سبک های جدید طراحی وب سایت محبوبیت چشمگیری یافته اند این سبک ها نسبت به قالب های قدیمی تر بسیار کاربر پسند تر و جذاب تر می باشند. یکی از این سبک ها طراحی دو بعدی می باشد که در سبک طراحی قالب سایت، دیگر خبری از استفاده از سایه ها و گوشه های گرد شده نیست و بخش های مختلف قالب توسط تمایز رنگی و نوشتاری از یکدیگر جدا می گردند .

 

طراحی وب سایت واکنش گرا از تلویزیون های هوشمند تا ساعت مچی

واکنش گرا بودن سایت به این مفهوم که شما وب سایت خود را در تمام دستگاه از جمله تلویزیون های هوشمند ، کامپیوترهای رومیزی ، لپ تاپ ها ، تبلت ها ، فبلت ها ، گوشی های هوشمند و درنهایت در تکنولوژی های پوشیدنی میتوانید مشاهده نمایید . که ثابت شده ، این گونه قالب های وب سایت تاثیر بهتری بر روی قدرت حسی و ادراک کاربران در جذب مطالب وب سایت خواهد گذاشت و نیز همینطور تاثیر بسزایی در تبلیغ وب سایت شرکت شما از نتیجه این تجربه کاربری خواهد داشت .

اهمیت طراحی وب سایت از نگاه آپا

از نظر تیم طراحی وب سایت شرکت فناوری و اطلاعات آپا طراحی سایت زمانی اهمیت پیدا می کند که کاربری که برای نخستین بار از وب سایت دیدن می کند اولین نکته ای برای آن قابل توجه باشد، رنگ بندی و طراحی سایت شرکت شماست . بنابراین طراحی وب سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است . 

با توجه به مسائلی که مطرح شد طراحی وب سایت در دنیای امروزی که عصر ارتباطات ، دنیای اینترنت ، برندیگ اینترنتی ، بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک محسوب میشود امری است ضروری و آن دسته شرکت هایی که به جهت آن که بازاریابی مدرن تری را داشته باشند و نیز برای بهره گیری از تکنولوژی های روز از وب سایت استفاده می کنند به نوعی گوی سبقت را از دیگر رقباء خود که تمایل به تجارت به روش سنتی را دارند، ربوده اند .

تا دیرنشده دست بکار بشین

یکی از آن بازارهایی که شرکت شما می تواند در آن با روش علمی و حساب شده خود را به دیگران معرفی کند و روش اصولی تبلیغات را در آن به کار گیرد سئو و بهینه سازی وب سایت است. زمان را از دست ندهید و برای طراحی سایت شرکتی خود اقدام نمایید تا در این بازار از رقبای خود پیشی بگیرید. تیم طراحی وب سایت شرکت فناوری و اطلاعات آپا این افتخار را دارد با توجه به نیازها و سلیقه های مختلف مشتریان خود وب سایت هایی را طراحی نماید که با در نظر داشتن تکنولوژی روز دنیا ، کاربرپسند و کارآمد باشند. 

حرف آخر

در حقیقت در طراحی وب سایت شرکتی باید مسئله ای که به آن توجه نمود راضی نگه داشتن مشتریان می باشد. داشتن یک طراحی اصولی و در عین حال گیرا ، جذاب و کاربر پسند با توجه به جزئیات آن میتواند در اعتماد سازی مشتریان به آن شرکت تاثیر چشم گیری داشته باشد و نیز باید امکانات در وب سایت طوری قرار گیرند که اهداف اصلی شرکت را در مسیر درستی روبروی کاربر قرار دهد در صورتی که اگر طراحی وب سایت یک شرکت یا موسسه با توجه به استانداردهای اصولی روز دنیا طراحی شود، همان شرکت یا موسسه می تواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد. پس اگر می‌خواهید طراحی وب سایت متفاوتی داشته باشید و بازدیدکننده‌های سایت خود را به مشتریان دائمی و وفادار تبدیل کنید طراحی وب سایت شرکتی خود را به ما بسپارید تا با آپا طراحی وب سایت حرفه ای را تجربه کنید .Google+