×

اجرای PM

در حال ارسال رای به سرور
رای شما با موفقیت ثبت شد.با تشکر
تعداد رای(15)
اجرای PM

اجرای PM یا اجرای عملیات پیشگیرانه عملیاتی است که بر روی تجهیزات و دستگاه های الکترونیکی، کامپیوتری و صنعتی انجام می شود. عملیات پیشگیرانه یکی از مراحل انجام خدمات پشتیبانی می باشد. انجام عملیات نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه pm در حفظ و نگهداری شبکه های کامپیوتری و دیتا سنتر نیز از اولویت بالایی بر خوردار است.

هنگامی که خدمات پشتیبانی یک مرکز داده یا یک سازمان مطرح می گردد، اجرای PM در بازه های زمانی مدون و مشخص جزء لاینفک ارائه خدمات پشتیبانی پسیو شبکه و پشتیبانی اکتیو شبکه است. اجرای PM شبکه های کامپیوتری و دیتا سنتر خود را که بر پایه ی استاندارد های روز دنیا (از قبیل مشاوره ITIL و ISMS) تدوین و اجرا می گردد را به ما بسپارید.

 

برای اجرای PM چرا فناوری اطلاعات آپا بهترین گزینه برای انتخاب است؟

فناوری اطلاعات آپا با توجه به تیم کاملا متخصص و فنی که همگی تحصیل کرده های حوزه ی فناوری اطلاعات هستند. با توجه به اینکه اصول اجرا و راه اندازی شبکه های کامپیوتری و دیتا سنتر را به خوبی می دانند و از استانداردهای روز دنیا به منظور راه اندازی کلیه بخش های فناوری اطلاعات استفاده می کنند. در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری نیز بر اساس چارچوب ها و استاندارهای روز دنیا عمل می کنند.

ارائه خدمات زمانبندی شده دقیقا بر پایه استانداردهای اجرای PM در حوزه فناوری اطلاعات، هر سازمان و نهادی را از حیث در امان بودن تجهیزات فناوری اطلاعات خود، خاطر جمع می نماید.

Netwrok

فازهای شرکت فناوری اطلاعات آپا برای اجرای PM

فازهای ما فازهای استاندارد روز دنیاست. ارائه برنامه نرم افزاری مدون به منظور تعیین زمان های سرویس های تعمیر پیشگیرانه با توجه به درجه اهمیت تجهیزات به همراه جدول زمانبندی و برنامه ریزی روال انجام خدمت از جمله اقداماتی است که در شرکت فناوری اطلاعات آپا به عنوان فاز های عملیاتی اجرای PM می باشد.

Netwrok

مزایای اجرای PM در شبکه های کامپیوتری و دیتاسنترها

 

اجرای PM در شبکه های کامپیوتری و دیتا سنتر باعث می گردد تا:
• عمر تجهیزات و دستگاه ها بالا می رود.
• از به وجود آمدن خرابی های مهلک در تجهیزات جلو گیری می کند.
• مدت زمان Down time تجهیزات و سامانه ها کاهش می یابد.
• میزان به وقوع پیوستن خرابی های ناگهانی کاهش می یابد.

 

جهت اجرای PM شبکه های کامپیوتری و دیتا سنتر و دریافت مشاوره در خصوص نحوه چگونگی انجام آن با ما در ارتباط باشید.

 
Google+